Posumowanie projektu „Mała szkoła – wielka szansa” 26.06.2013, 00:00

14 czerwca 2013 roku odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Mała szkoła – wielka szansa”. Jest on finansowany  ze środków Unii Europejskiej i realizowany w ramach Programu Kapitał Ludzki - Priorytet IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działanie „Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty”, Poddziałanie „Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych”.

Na uroczystość podsumowania projektu przybyli liczni goście, wśród których znaleźli się: Wójt Gminy Górno – pan Przemysław Łysak, przedstawiciel Wojewody Świętokrzyskiego, przedstawiciel Rady Gminy, pracownicy SZOS, sołtysi, rodzice.

Uczniowie klas IV – VI zaprezentowali efekty działań, które przez cały rok szkolny odbywały się w ramach realizacji tego projektu. Teatrzyk języka angielskiego zaprezentował piękny spektakl pt. „Romeo i Julia” według W. Szekspira. Chórek szkolny La Musica wykonał piosenki o urokach naszego regionu świętokrzyskiego. Wszyscy obejrzeli także prezentację zdjęć z różnych zajęć projektowych oraz wycieczek. Na szkolnym korytarzu przygotowana została wystawa produktów (gazetki, fotoalbumy, pomoce do nauki przyrody) m.in. koła edytorskiego, koła redakcyjnego oraz koła młodego przyrodnika.

Przedstawienie „Romeo i Julia”, przygotowane w języku angielskim przez naszych uczniów, można obejrzeć klikając poniższy link:

"Romeo i Julia"

/Zadanie 17 – Koło Redakcyjne/

KapitalLudzki_logo.jpg              EFS_logo.jpg

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej  w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt  realizowany  na  podstawie  umowy  ze  Świętokrzyskim Biurem  Rozwoju  Regionalnego.

Prezentacje do pobrania:

zad 2 kl 5